HR munkatársat keresünk!
0

Pörgős kis csapatunk keresi újabb tagját! Ha érdekel, a HR, nem ijedsz meg a papírmunkától és szívesen segítenél a dolgozni vágyó diákjainknak, akkor minden bizonnyal Téged keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnercégeinkkel napi szintű kapcsolattartás.
  • Jelentkezők szűrése, interjúztatása.
  • Diákok megfelelő tájékoztatása az aktuális munkalehetőségeinkről
  • A diákok munkavégzésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése (Pl.: beosztások egyeztetése, szükséges dokumentumok frissítése)
  • Egyedi bérprogramba adatrögzítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Nyitott, proaktív, energikus személyiség
  • Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete
  • HR végzettség vagy tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 1137 Budapest, Szent István körút 2.

  • Ha szeretnél jelentkezni a munkára, akkor kérjük küldd el az önéletrajzodat a nemeth.bianka@multijob.hu címre!