Kategória:
  • Árufeltöltés
  • Eladói kisegítés
  • Kereskedelem
  • Könnyű fizikai

Bruttó bér / óra:1.200-2.400,- Ft
Munkaidő hossza:változó
Munkanapok: Minden nap

Csatlakozz Te is a panadamarket szuper csapatához! . Saját üzleteikből történő gyors árukiszállításhoz keresünk olyan diákokat, akik a rendelések pontos és gyors összeállításában tudnak segédkezni.

Feladatok:

  • Az online leadott rendelésekhez tartozó termékek pontos kiválogatása és a meghatározott időn belül csomagba összekészítése.
  • Árufeltöltés: Az áru elhelyezése és egyértelmű címkézése a polcokon.
  • Leltározási feladatokban segédkezés
  • A munkaterület és a szociális helyiségek tisztán tartás

További feltételek:

  • Önálló, gyors munkavégzés
  • Proaktív szemlélet
  • Gyors tanulás:  Légy képes megtanulni és átlátni a bolt termékkínálatát és struktúráját.
  • Élelmiszerbolti tapasztalat és angol nyelvtudás előny
  • Önéletrajz
  • korhatár: min. 17 év

Munkaidő:

  • Minden nap 7:00-23:00  között 8 órás beosztásokkal, heti  min. 3 alkalom

Órabér:

  • Alapbér br. 1.200,- Ft/óra
  • H- Szo 18.00 után br. 1.380,- Ft/óra
  • H – Szo 22.00 után br. 1.560,- Ft/óra
  • Vasárnap br. 1.800,- Ft/óra
  • Ünnepnap br. 2.400,- Ft/óra

Keresd kollégánkat!

  • Kraska Barbara
  • +36 20 298 0808
    kraska.barbara[kukac]multijob.hu