Kategória:
  • Adminisztráció
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.550,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 30 óra
Munkanapok: Hétköznap

Felelősségteljes munkát keresel?  Releváns szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni a banki szektorban?
Jelentkezz most a UniCredit bank lakossági divíziójához!
Feladatok:
  • bankbiztosítás területre érkező dokumentumok nyilvántartása
  • adotok megfelelő rögzítse
  • riportok készítése, frissítése napi rendszerességgel
  • versenytárs elemzés
  • a terület munkájának támogatása ad-hoc feladatokon keresztül
További feltételek:
  • folyamatban lévő felsőfokú nappalis tanulmányok
  • legalább 6 hónapos rendelkezésre állás
  • munkatapasztalat(releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Microsoft Excel, PowerPoint)
  • összefüggések felismerésének képessége, jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • csapatban való együttműködési készség
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság