Kategória:
  • Vendéglátás

Bruttó bér / óra:1.800,- Ft
Munkaidő hossza:megbeszélés szerint
Munkanapok: Minden nap

Az 5. kerületi Michelin csillagos Costes Downtown étterem bővíti csapatát és reggeliztető felszolgáló pozícióba keresnek diákokat. Ha szeretnél betekintést nyerni egy nívós, elegáns étterem mindennapjaiba, esetleg még nincs tapasztalatod, de lelkesnek tartod magad, jó helyen jársz. Itt hosszútávra kaphatsz biztos állást, amennyiben folyékonyan kommunikálsz angolul, talpraesett és vendégcentrikus vagy.
Feladatok:
  • vendégek udvarias kiszolgálása (angolul, magyarul),
  • italrendelések felvétele és szervírozása
  • asztalok tisztán tartása, leszedése, terítés.
Elvárások:
  • kiváló angol nyelvtudás szóban (a személyzet és a vendégek többsége is külföldi)
  • nappalis diák jogviszony
  • ápolt, rendezett megjelenés

Munkaidő:

  • a hét bármely napján, 6:00-12:00-ig, minimum heti 3 nap vállalással, azonnali kezdéssel