Kategória:
  • Könnyű fizikai

Bruttó bér / óra:1.176,- Ft
Munkaidő hossza:megbeszélés szerint
Munkanapok: Hétköznap

Egy harminc éves szakmai múlttal rendelkező, dinamikus, magyar, családi tulajdonban lévő orvosi lézergyártó cég számára keresünk elektroműszerészt, vagy elektrotechnikus diákokat!

Várjuk, azt a jelentkezőt, aki szeret jó hangulatban dolgozni, jó kézügyességgel rendelkezik, nem jelent problémát számára a monoton munkavégzés és nem ijed meg a mechanikai feladatoktól sem, szívesen veszi az építő kritikát, alapos és igényes a munkájára.

Feladatok:

  • részvétel a gyártási, javítási feladatok végrehajtásában:
  • forrasztások
  • össze- és szétszerelések, ragasztások
  • alkatrészek előkészítése
  • esetlegesen mechanikai feladatok (fúrás, csiszolás, polírozás)
  • egyéb, a gyártási vezető által meghatározott részfeladatok

Feltétel:

  • elektro- műszerész vagy elektronikai műszerész tanulmányok

Előny

  • technikusi végzettség
  • munkatapasztalat hasonló feladatkörben
  • angol nyelvtudás

Munkaidő:

  • 7:30-15:30-ig, minimum heti egy hétköznapot tudni kell vállalni