Kategória:
  • HR
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.600,- Ft
Munkaidő hossza:változó
Munkanapok: hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek, megbeszélés szerint

18 év alatt végezhető:

Érdekel a HR világa?
Szerezz szakmai tapasztalatot már tanulmányaid alatt is!
Nemzetközi partnercégünkhöz keresünk kollégát HR asszisztens pozícióba

Feladatok:

  • Képzés-fejlesztés területének támogatása
  • Külső és belső képzések szervezése, partnercégekkel való kapcsolattartás
  • Kötelező belső oktatások e-learningben való kezelése és nyomonkövetése
  • Toborzási folyamatokban való részvétel
  • Riportok készítése
  • Ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali tagozatos jogviszony)
  • Min. heti 25-30 óra óra vállalása
  • Aktív angol középfokú nyelvtudás Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban Precizitás, pontosság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség (min. 6 hónap)
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Alkalmankénti home office lehetőség