Kategória:
  • Adminisztráció
  • HR
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.650,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

Nemzetközi logisztikai szolgáltató partnerünk számára keresünk diákokat HR asszisztens pozícióra!
Ha szeretnél szakmai gyakorlatot teljesíteni egy nagy múltú cégnél, vagy épp hosszútávban gondolkodsz, és a tanulmányaid elvégzése után is maradnál, itt erre is van lehetőség!
Feladatok:

  • A HR generalista munkájának támogatás
  • munkavállalók be és kiléptetése
  • be és kiléptetéshez szükséges adminisztráció
  • cafeteria ügyintézés
  • hóvégi zárás adminisztrációjában való részvétel
  • munkaidő nyilvántartás ellenőrzése
  • munkavállalók dokumentumainak szkennelése
  • a HR SSC-vel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • HR szakirányú tanulmányok és ezirányú érdeklődés
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Excel felhasználói szintű kezelése
A munkavégzés helyszínére való kijutást céges buszjárat segíti, ezek az Etele térről, illetve a biatorbágyi vasútállomásról indulnak.