Kategória:
  • Adminisztráció
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.259,- Ft
Munkaidő hossza:4 óra
Munkanapok: Hétköznap

A Bureau Veritas francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 1200 irodával és több, mint 70 000 alkalmazottal rendelkezik. Magyarországi leányvállalatához diák munkaerőt keresünk irodai adminisztrációs területre.

Főbb feladatok:
  • az ipari üzletág munkájának támogatása
  • tenderek, árajánlatok előkészítésében való részvétel
  • számlázás
  • belső megrendelések készítése
  • kész anyagok rendszerezése, adatrögzítés
Elvárások:
  • legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Számítógép magas szintű felhasználói ismerete (office programok)
  • Párhuzamosan futó feladatok elvégzésére való készség, terhelhetőség

Előny:

  • Preferált szakok: Műszaki Egyetem, Corvinus Egyetem, Óbudai Egyetem, Neumann János –  informatikai kar