Kategória:
  • IT-s munkák

Bruttó bér / óra:1.765,- Ft-tól
Munkaidő hossza:rugalmas
Munkanapok: megbeszélés szerint

Amennyiben érdekelnek a pénzügyi, banki alkalmazások világa, szívesen elmélyítenéd fejlesztői tudásodat ezeken a területeken és nyitott vagy a módszertani és üzleti szemlélet elsajátítására, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Specifikáció alapján történő vállalatirányítási rendszer fejlesztése
  • Kutatási-fejlesztési projektekben való részvétel
  • Felhasználói felületek, üzleti logika megvalósítása
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új funkciók fejlesztése, fejlesztői tesztelések
  • Alkalmazásra vonatkozó hibajegyek kivizsgálása és javítása
  • Fejlesztőkkel, rendszerszervezővel és üzleti elemzőkkel való együttműködés

További feltételek:

  • Folyamatban lévő nappalis informatikai tanulmányok.
  • megalapozott Java SE, Javascript, XML fejlesztési tapasztalat
  • Linux és Windows operációs rendszerek ismerete
  • Adatbázis kezelő és SQL nyelv, ismeretek
  • Jó problémamegoldó-és önálló munkavégzésre való képesség; terhelhetőség
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés