• Irodai munka
  • Marketing

Bruttó bér / óra:1.800,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

A Pack-Market Kft. által üzemeltetett portálok Magyarország és a Közép- és Kelet-európai régió vezető csomagoló- és csomagolóanyag-ipari online szaklapjai. Csapatuk keresi új marketing gyakornok tagját!

Feladatok:

  • Weboldalak folyamatos kontrollja, megújításukban való aktív közreműködés, tartalomfejlesztési és webmesteri feladatok ellátása,
  • Social Media felületek kezelése, megjelenési folyamatainak kidolgozása, kivitelezése,
  • fejlesztése (Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok, YouTube, stb.).
  • Marketing kampányokban való részvétel,
  • Kreatív ügynökségekkel folyamatos kapcsolattartás, illetve az együttműködés menedzselése.
  • Új innovatív marketing csatornák megismerése, javaslattétel a bevezetésükre, fejlesztésükre.

Elvárás:

  • nappali tagozatos diák jogviszony
  • Releváns tanulmányok folytatása,
  • Tapasztalat adminisztrációs munkakörben.

Munkaidő:

  • 9-18 között rugalmasan, heti 20 óra