• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.410,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

Oroszlányi partnerünk célja a legnagyobb európai víztisztító membrán-gyártó létesítményének létrehozása. A gyártókapacitás bővítése mellett egy új, könnyűszerkezetes raktár is felépül a telephelyen.
A beosztás alapvető célja a gyáregység beruházásában való segédkezés mind műszaki és adminisztratív szempontból, annak érdekében hogy a beruházási munkálatok határidőben és tervek szerint elkészüljenek

Feladatok:

  • Projekt csapat napi munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása – dokumentációk naprakészen tartása, riportok készítése, ajánlatok elemzése
  • Részvétel projekt előkészítésben, mérési és adatgyűjtési feladatokban
  • AutoCad rajzok készítése, módosítása
  • Projekt vezetések helyszíni támogatása

Elvárások:

  • Gépész főiskolai, vagy egyetemi hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCad tervezői program felhasználói szintű ismerete

Egyéb:

  • bruttó 1410 Ft/óra + cafeteria
  • utazási költségtérítés tömegközlekedéssel: jegyek és bérletek térítése
  • utazási költségtérítés autóval történő bejárás esetén is

Keresd kollégánkat!

Kertai Renáta