• Irodai munka
  • Marketing

Bruttó bér / óra:1.412,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

Magyarország egyik vezető digitális ügynökségének új csapattagját keressük.
Egyszerre 6-8 különböző témájú oldal posztjait és storyjait kell majd elkészítened!
Fontos, hogy érts a grafikához, kreatív legyél és jól tudd kifejezni magad a márkák nevében is!
Feladat:
  • Social posztok, storyk készítése különböző méretű és területű márkáknak.
  • A posztok eredményeinek havi riportolása.
  • Ad hoc grafikai feladatok, kép mutációk.
  • Trendek, újdonságok folyamatos követése.

Feltételek:

  • grafikai tapasztalat
  • egyetemi vagy főiskolai státusz
  • angol nyelvtudás társalgási szinten
  • Precizitás és pontosság
Előny:
  • Social Media tapasztalat
  • Ha van érzéked a marketinghez
  • Ha később ezen a területen helyezkednél el
Ha szeretnél fejlődni egy dinamikus ügynökségnél, és kipróbálni magad a social media tartalomgyártói oldalán, itt a helyed!

Keresd kollégánkat!

  • Drotár Eszter
  • +36 20 548 0420
    drotar.eszter[kukac]multijob.hu