• Irodai munka
  • Telefonos

Bruttó bér / óra:1.640,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek, szombat

Budaörsi partnerünkhöz keresünk ügyfélszolgálatos diákokat hosszútávra, azonnali kezdéssel!
Direct Solution Partner Kft., a kelet-európai csomagküldők kiemelt magyarországi támogatója diákokat keres irodájába!
Feladatok:
  • Bejövő és kimenő magyar nyelvű hívások kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Postán és telefonon beérkező igények fogadása, osztályozása és feldolgozása
  • Adatrögzítés (vevőadatok, katalógusigénylés, írásbeli megrendelések, reklamáció)
  • Bejövő ügyfél e-mailek megválaszolása (általános információk, reklamációkezelés)
  • Adminisztrációs és egyéb háttérfeladatok ellátása
  • Napi együttműködés egyes projektek munkatársaival
Elvárások:

  • Megbízható   számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Magyar   nyelv ismerete, és a helyesírási szabályok ismerete
  • Megfelelő szövegértési és beszédértési készség
  • Jó   monotonitás- és stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • A   tanultak gyors és minőségi adaptációja
  • Heti minimum elvárt óraszám: 20 óra  (H-Szo: 8 és 20 óra között)