• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.850,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

18 év alatt végezhető:

Mérnök hallgatókat keresünk gyakornoki pozícióba.

Feladatok

  • operatív kereskedelmi tevékenység támogatása
  • közreműködés a portfólió fogyasztási előrejelzések, a beszerzési források optimális szerkezetére vonatkozó javaslatok előkészítésében
  • a villamos energia nagykereskedelmi piachoz való hozzáférés és ezekhez kapcsolódó rendszerszintű szolgáltatások igénybevételének közvetlen, vagy közvetett lebonyolításában való részvétel
  • a konszolidált villany portfolió kockázatainak és nyereségességének értékelése, kezelése és riportálása
  • operatív energiabeszerzési tevékenység támogatása
  • társterületekkel történő kapcsolattartás, egyeztetés

Elvárások:

  • mérnöki tanulmányokat folytatsz, emellett legalább heti 20 órát tudsz dolgozni
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint stb.)
  • középszintű angol nyelvtudás

Keresd kollégánkat!

  • Bodnár Nóra
  • +36 20 529 5892
    bodnar.nora[kukac]multijob.hu