Termék ellenőr

Egyéb fizikai munkák
Munkavégzés helye:Érd
Bruttó bér:1.900,- Ft/óra
A munka feltételei
Alapfeltétel:
Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony
Korhatár:
18 év alatt nem végezhető
Nyelvtudás:
magyar
Elvárt óraszám:
Heti min. 16 óra
Munkaidő:
Hétköznapokon
Önéletrajz:
szükséges
EÜ. kiskönyv:
szükséges
Home office lehetőség:
Nem releváns
Előleg kérési lehetőség:
Igen
Leírás
A REFU Hungary Kft. a REFU Elektronik Gmbh leányvállalata és a Prettl csoport tagjaként elkötelezetten végzi munkáját a megújuló energiát hasznosító termékek piacán.
A cég azzal a céllal alakult, hogy Magyarországon szerelje össze és tesztelje a már előzetesen Németországban kifejlesztett napelem parkokhoz és háztartásban használatos invertereket.

Feladatok:
  • késztermékhez szükséges alkatrészek ellenőrzése lista alapján
  • alkatrész ellenőrzése - megfelelő mennyiség a csomagoláshoz
  • csavarok stabilizálása - hiányosságok pótlása
  • termék alkatrészeinek számolása és adminisztrációja

További feltételek:
  • heti minimum 2 hétköznap vállalása 09:00-17:00 óra között, hosszútávon
  • felsőfokú tanulmányok
A munkához teljes betanítást vállalnak, nem szükséges hozzá korábbi tapasztalat.
Szakmai gyakorlat igazolására is van lehetőség.

Kérdésed van? Keresd kollégánkat!

Szalay Edit Nikoletta
szalay.edit@multijob.hu
06-20-596-7860

Aktualitások

Megérkezett a Pizza Me is a Multi Jobhoz!
A Pizza Me az egyik legismertebb és legkedveltebb pizzérialánc a városban. Egyedi és ízletes pizzáik, kiváló minőségű alapanyagaik miatt sokan szeretik Budapesten.
Elstartolt a KFC nyárON diákmunka előjelentkezés
Biztosra szeretnél menni a nyárra? Jelentkezz már most és vegyél részt a KFC nyárON előjelentkezési programban!
Tagság frissítés
Az I. féléves matricák érvényességi ideje 2023. március 31-én lejárnak.