offer-lsit-bg
Aktuális
Fedezd fel friss cikkeinket, híreinket, és különleges kedvezményeinket! Nyereményjátékok és információk egy helyen.
Grafikust keresünk!

Szeretnél részt venni dinamikusan fejlődő iskolaszövetkezetünk munkájában?
Kreatív grafikusként fontos szerepet játszhatnál abban, hogy a közösségünk még vonzóbbá, modernabbá váljon. Csatlakozz hozzánk, és segíts formálni a jövőt!

Feladatok:

  • social media-, árajánlatok-, prezentációs templatek kialakítása a meglévő arculati elemekkel
  • kampányok kreatív kialakítása,
  • animációs videók készítése (Fb hirdetésekhez),
  • egyéb online vizuálok gyártása.

Ezeket várnánk Tőled:

  • min. 5 éves munkatapasztalat,
  • naprakész ismeretekkel rendelkezel a social media terén,
  • könnyedén ráhangolódsz a brandre,
  • gyorsan, kreatívan dolgozol és tudod tartamni a megbeszélt határidőket,
  • érted a fiataloknak szóló trendeket.
  • számlaképesség előny.

A jelentkezésedet a marketing@multijob.hu email címre várjuk 2024. ápr. 30-ig referenciákkal és árajánlattal együtt!