• Irodai munka
  • Nyelvi munkák

Bruttó bér / óra:1.783,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

Az ALDI Magyarország Bt. beszerzési osztálya új csapattagot keres országos beszerzési igazgatói asszisztens feladatkörre. Ha jó vagy a szervezési feladatokban, szeretsz kommunikálni és önállóan is precízen tudsz dolgozni, akkor jelentkezz és szerezz tapasztalat egy igazán izgalmas pozícióban.

Feladatok:

  • a beszerzési igazgató munkájának adminisztratív támogatása, programjainak szervezése, vendégek és partnerek fogadása
  • kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • folyamatos angol és/vagy német nyelvű kommunikáció (pl.: kapcsolattartás az anyavállalat központjával, fordítási feladatok ellátása, dokumentációk készítése)

További feltételek:

  • folyamatban lévő nappalis felsőfokú tanulmányok
  • a MS Office programok magas szintű ismerete
  • középfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban

Egyéb:

  • Munkaidő: H-P: 8:00-16:00 között heti 20 óra
  • a kiváló munkakörnyezet és utazástámogatás biztosított