Kategória:
  • Adminisztráció
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.500,- Ft
Munkaidő hossza:4 óra
Munkanapok: Hétköznap

Alkalmazásfejlesztéssel, üzemeltetéssel és informatikai tanácsadással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk irodai asszisztens diákokat hosszútávra, azonnali kezdéssel.
Feladatok:
  • napi operatív feladatok ellátása
  • ügyvezető munkájának segítése
  • irodavezető munkájának segítése
  • napi ad-hoc jellegű feladatok ellátása
  • az irodai rend fenntartása
További feltételek:
  •  aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • flexibilitás, önállóság, precizitás, igényes munkavégzés
  • heti elvárt munkaidő: 16 óra (4×4 óra)
  • feladatorientált személyiség
  • logikus és strukturált gondolkodás
  • kedveli a gondolkodtató feladatokat
  • megbízható háttérországot nyújt egy gyorsan fejlődő, lendületes csapat munkájához
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • folyamatban lévő felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • hasonló területen, ill. tevékenységben szerzett tapasztalat