• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.470,- Ft
Munkaidő hossza:rugalmas
Munkanapok: Hétköznap

A világ legnagyobb ultraszűrő membrángyára gyakornok kollégát keres Oroszlányra az alább részletezett feladatok ellátására:

Feladatok:

  • A logisztikai osztály napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás és fuvarszervezés szerződött szállítmányozókkal
  • Fuvarozáshoz kapcsolódó teljesítésigazolások begyűjtése
  • Szállítmányozási dokumentáció készítése és raktár részére történő átadása
  • Kimenő szállítmányok vevői igény/előírás szerint történő címkézése
  • Logisztikai folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • A napi illetve heti rendszerességű logisztikai riportok frissítése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó késszég
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns tanulmányok (folyamatban vannak)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, stb)

Előny:

  • Logisztika területén szerzett tapasztalat