Hervis

Egyéb fizikai munkák; Kereskedelmi munkák
Munkavégzés helye: Biatorbágy - Premier Outlet
Bruttó bér:1.874-2.811,- Ft/óra
Egyéb információ:Csak pénztáros munkakör elérhető ebben az áruházban.
A munka feltételei
Alapfeltétel:
Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony
Korhatár:
18 év alatt nem végezhető
Nyelvtudás:
nem szükséges
Elvárt óraszám:
Heti min. 25 óra
Munkanap:
A hét bármely napján
Önéletrajz:
szükséges
EÜ. kiskönyv:
Home office lehetőség:
Nem releváns
Előleg kérési lehetőség:
Igen
Leírás

Mindened a sport? Gyere és csatlakozz most a Hervis sportáruház csapatához!
Szorgalmas diákokat keresünk hosszútávra a HERVIS üzletekbe, eladó kisegítő és pénztáros munkakörbe.

Feladatok:

  • árufeltöltés és polcrendezés
  • raktárban az áruk pakolása
  • kasszázás, pénztárgép kezelése (18+)
  • vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása

További feltételek:

  • délelőtti műszak vállalása
  • legalább 3-6 hónap vállalása
  • tapasztalat előny

Kérdésed van? Keresd kollégánkat!

Haskó Szabina
hasko.szabina@multijob.hu
06-20-468-8523

További helyszínek

Aktualitások

Készülj időben a nyárra és előzz be másokat!
Gyere regisztrálni 2024. május 13. és 24. között és most egy közel 10.000 Ft értékű kupon ajándékkal kedveskedünk.
IDÉN ELŐBB KEZDJÜK A NYARAT!
Szereted a kihívásokat és az új élményeket? Akkor ne hagyd ki a Multi Job Iskolaszövetkezet legújabb nyereményjátékát!
Grafikust keresünk!
Szeretnél részt venni dinamikusan fejlődő iskolaszövetkezetünk munkájában? Kreatív grafikusként fontos szerepet játszhatnál abban, hogy a közösségünk még vonzóbbá, modernabbá váljon. Csatlakozz hozzánk, és segíts formálni a jövőt!