HR recruiter

Irodai / gyakornoki munkák
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Bruttó bér:1.874,- Ft/óra
A munka feltételei
Alapfeltétel:
Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony
Korhatár:
18 év alatt nem végezhető
Nyelvtudás:
magyar
Elvárt óraszám:
Heti min. 30 óra
Munkanap:
Hétköznapokon
Önéletrajz:
szükséges
EÜ. kiskönyv:
nem szükséges
Home office lehetőség:
Nem
Előleg kérési lehetőség:
Igen
Leírás
HR adminisztrátor, asszisztens munkakörbe keressük diák kollégáinkat a budapesti irodáinkba. Érdekel a HR, a toborzás és szívesen szereznél tapasztalatot ezen a területen?  Akkor jelentkezz!

 Feladatok:
  • Kapcsolattartás partnercégeinkkel és főállású munkavállalóinkkal,
  • Napi szervezési és toborzási feladatok,
  • Adminisztráció,
  • Önéletrajz szűrés,
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása,
  • Beosztáskészítés,
  • Egyéb adminisztrációs teendők.
További feltételek:
  • Jó kommunikációs készség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói ismerete.
Munkarend:
  • Hétfőtől-péntekig: 9:00-17:00 óra között diákbarát beosztással.
Egyéb:
  • Szakmai gyakorlatot leigazolunk

Kérdésed van? Keresd kollégánkat!

Egyed Krisztina
egyed.krisztina@multijob.hu
06-20-580-8779

Aktualitások

Készülj időben a nyárra és előzz be másokat!
Gyere regisztrálni 2024. május 13. és 24. között és most egy közel 10.000 Ft értékű kupon ajándékkal kedveskedünk.
IDÉN ELŐBB KEZDJÜK A NYARAT!
Szereted a kihívásokat és az új élményeket? Akkor ne hagyd ki a Multi Job Iskolaszövetkezet legújabb nyereményjátékát!
Grafikust keresünk!
Szeretnél részt venni dinamikusan fejlődő iskolaszövetkezetünk munkájában? Kreatív grafikusként fontos szerepet játszhatnál abban, hogy a közösségünk még vonzóbbá, modernabbá váljon. Csatlakozz hozzánk, és segíts formálni a jövőt!