Irodai / gyakornoki munkák

HR gyakornok

Budapest II. kerület
1.874,- Ft/óra

Leírás

Szeretnéd megismerni egy vegyipari üzem működését HR oldalról? Érdekel a HR világa, szívügyed az emberekkel való foglalkozás? Szívesen szereznél tapasztalatot a HR folyamatok támogatásában? Ha ezekre a válaszod mind igen, akkor jelentkezz HR gyakornoknak!

Feladatok:

  • A HR vezető és HR Generalista munkájának széleskörű támogatása által megismerheted a helyi HR működés alapvető folyamatait
  • Részese lehetsz egy multinacionális vállalat HR csapatának, ahol csoportszintű feladatok is várnak rád , így mind az angol nyelvhasználatban, mind a holisztikus szemléletben kiteljesedhetsz
  • HR adminisztrációs és dokumentációs feladatok
  • Pár konkrétum:Interjúszervezés, előszűrésben való segítségnyújtás, teljesítményértékelési folyamat segítése, képzések szervezése, riporting, HR válalatirányítási rendszer menedzselése

További feltételek:

  • Magyar és angol nyelv kommunikációs szinten
  • MS Office ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyítottság újdonságokra

Kérdésed van? Keresd kollégánkat!

Haskó Szabina
hasko.szabina@multijob.hu
06-20-468-8523
A munka feltételei
Alapfeltétel:
Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony
Korhatár:
18 év alatt nem végezhető
Nyelvtudás:
Magyar, Angol
Elvárt óraszám:
Heti 30 óra
Munkanap:
Hétköznapokon
Önéletrajz:
Szükséges
EÜ. kiskönyv:
Nem szükséges
Home office lehetőség:
Nem
Előleg kérési lehetőség:
Igen

Ez is érdekelhet